بيشترين امکانات در بهترين بسته نرم افزاري تحت وب!

براي مديريت جداول پايگاه داده MySQL


نسخه جديد پيشرفته نرم افزار طراحي شده با jQuery در سايت قرار داده شد!


فقط با انجام تنظيمات و تغييرات ساده در يک فايل پيکربندي مي توانيد کليه عمليات مربوط به جداول پايگاه داده MySQL را مديريت کنيد.


اظهار نظر برخي از کاربران پس از استفاده ي نرم افزار MATE

اظهارات ذيل توسط کاربران واقعي در انجمن گفتگو، مربوط به نرم افزار، ثبت شده است:


چيزي که عيان است چه حاجت به بيان است.

من مدت ها به دنبال يک نرم افزار مناسب و معقول براي مديريت جداول پايگاه داده MySQL بوده ام. و همانطور که پياده سازي استاندارد ساختار يک ديتابيس مهم است؛ مهم تر از آن سادگي مديريت در ويرايش فيلد هاي جداول Join شده است. که تمامي امکانات مورد نياز و بلکه بيشتر در اين برنامه گنجانده شده، درضمن نرم افزار مشابه با نام phpMyEdit کمي گيج کننده است. ولي پياده سازي و کاربري اين نرم افزار بسيار ساده و آسان است.
با تشکر

هرچي نکته مثبت توي نرم افزارهاي مشابه هست، در اين برنامه يکجا جمع آوري شده، سرعت چيدمان ستون هايي که ايندکس نشده اند واقعا بالاست! جدا سپاسگزارم. اينقدر اين برنامه مفيد و کاربردي است که من اين برنامه رو به همه کساني که ميشناختم معرفي و توصيه کردم. و واقعا از کساني که آن را با اين قيمت نازل و مقرون به صرفه، طراحي کرده و نوشته اند تشکر مي کنم.

فقط ميخواستم بگم متشکرم، متشکرم، متشکرم. من واقعا اين برنامه رو پسنديدم. و همچنين پشتيباني عالي داره.
کاري بسيار زيبا :)

من نرم افزارهاي خودم رو با موفقيت با اين برنامه يکپارچه و يکدست کردم. و از اين برنامه خيلي خوشم اومده، فقط ميخواستم تشکر کنم و بگم که بدون اين نرم افزار زمان خيلي زيادي براي انجام پروژه هام لازمه.

تشکر بابت پشتيباني،
پشتيباني عالي براي نرم افزار عالي!